Hanganyagok

Lelkigyakorlat - Finta József:

Miserend és Urnatemető

GPS-be XXI. Kerület BÉKE TÉR-t kell betáplálni!

Évközi 28. vasárnap 2019.okt.13 - 20.

1. Templomunkban ma tartjuk az elsőáldozást. Köszönet mindazoknak, akik a felkészülésben segítették a gyermekeket.
    - Okt.13. az utolsó fatimai jelenés napja. Alsószentivánra ma várja püspök atyánk a nagyszülőket. A zarándok busz 6,30-kor indul.
    - A Sátánt legyőző "Napba öltözött Asszony" vezérelje ma, a magyar és a lengyel választókat.
  2. Szerdán mondókára várjuk az édesanyákat.
  3. Csütörtökön a szentmise előtt hazánkért imádkozunk, utána a karitász gyűlése.
  4. Pénteken este várjuk a középiskolásokat foglalkozásra.
  5. Szombaton a kicsik- és az elsőáldozásra készülők hittanja. Utána a kiscserkészek foglalkozása.
  6. Jövő vasárnap a világon mindenütt a missziók javára gyűjtünk! Így készüljünk!
    - Jövő vasárnap a karitasz jótékonysági vására a hittantermekben. Szeretettel kérjük értékes, használható tárgyak fölajánlását.
  7. Mostantól kezdjük a jövő évi elsőáldozók kiválasztását, és várjuk a bérmálkozó jelölteket 9. osztálytól.
  8. A héten minden hittanos üzenetet visz haza az őszi szünet kirándulásáról, és a cserkész-íjászversenyről.