Hanganyagok

Lelkigyakorlat - Finta József:

Miserend és Urnatemető

GPS-be XXI. Kerület BÉKE TÉR-t kell betáplálni!

2017.dec.10 - 17. Advent 3.vasárnap

1. Ma délután 15-től kezdődik az idősek karácsonya a kolostorban. Kérjük fogadják el a meghívást. Ugyancsak ma 9 - 19 között osztja karitászunk a csepeliek adományából készült csomagokat.
  2. Továbbra is buzgón tartsunk ki a Rorate miséken. Dicséret illeti a minisz- tránsokat.
  3. Szerdán mondókára várjuk az édesanyákat.
  4. Csütörtökön a hajnali misét követi az imaóra. Este a felnőttek bibliaórája.
  5. Péntek este a bérmálkozókat várjuk.
  6. Szombaton rendes időben a hittanok és a kiscserkész-foglalkozás. Szombat este a harmadik gyertyát a mondókások gyújtják meg.
  7. Jövő vasárnap érkezik Budapestre a cserkészek hozta Betlehemi Láng.
  8. Köszönetet mondunk: - a Mikulás rendezvényért. - a templomtakarításért. Jó lett volna, ha minden csoportból többen jönnek. - a karitász köszönetet mond a csepeliek bőséges adományáért. Köszönetet mondunk a karitásznak az emberfölötti munkáért. - a 300 ezer forintos adományért. - az új zászlókért.
  9. Kincses Kalendáriumot, képes falinaptárt az újság mellett kaphatunk. Az egy lapos naptárból minden ismerősnek vigyünk.
  10. Két kis új élet született: Pfeffer Bernadett, 51 cm/3,290 gramm, harmadik baba Ikemacu Tomoki ( édesanyja Béke téri) 51/4,086, Fukushima mellett született.