Hanganyagok

Lelkigyakorlat - Finta József:

Miserend és Urnatemető

GPS-be XXI. Kerület BÉKE TÉR-t kell betáplálni!

2018.febr.18 - 25. Nagyböjt 1. vasárnap

1. Nagyböjt első vasárnapján minden szentmise után hamvazás. Tegnap volt a keresztségre készülő órarendi hittanosok kiválasztási szertartása.
  2. Kedden este 19-kor képviselőtestületi gyűlés.
  3. Szerdán mondókára várjuk az édesanyákat.
  4. Csütörtökön a szentmise előtt szentségimádás, utána a felnőttek bibliaórája.
  5. A pénteki keresztutat a karitasz csoport vezeti. Pénteken várjuk a bérmálkozókat. Utána a jegyesek második találkozója.
  6. Jövő vasárnap nem lesz gitáros szentmise, hanem március első vasárnapján, utána pedig szép gitáros szentségimádás. Jövő vasárnap gyűjtés a katolikus iskoláknak. Tőlünk nagyon sokan járnak egyházi iskolákba. Fontos a gyűjtés!
  7. Nagyböjt péntekjein érvényes a régi hústilalom, tehát más lemondással nem lehet megváltani.
  8. Továbbra is kapható még Kincses Kalendárium. A nagyperselyen többféle kiadványt találunk. Bagnasco bíboros leveléből mindenki vigyen haza. Igazi nagyböjti programbeszéd!
  9. A máriagyüdi buszra még van néhány hely. Május 1-én, Szombathelyen avatják boldoggá Brenner János vértanú atyát. Aki el akar jönni, íratkozzék föl a sekrestyében.
  10. Nagyböjti lelkigyakorlatunk a Virgávasárnap előtt szombat délelőtt lesz. És egy Tamariska-dombi keresztúttal fejezzük be. Tegyük szabaddá azt a napot. Rajk János pesterzsébeti káplán tartja.