Hanganyagok

Lelkigyakorlat - Finta József:

Miserend és Urnatemető

GPS-be XXI. Kerület BÉKE TÉR-t kell betáplálni!

Úrnapja 2019.június 23 - 30.

1. Ma a 9-órai szentmisében tartjuk az Úrnapi körmenetet.
  2. Hétfőn, Keresztelő Szent János ünnepén Székesfehérváron négy miséző papot és egy diákónust szentel a püspök atya. Hétfőn este a szentmise után rövid eligazításra várjuk a bácskai zarándokokat.
  3. Szerdán mondókára várjuk az édesanyákat.
  4. Csütörtök kora reggel, 6,30-kor indul a zarándok busz Bácskába. Csütörtökön a szentmise előtt a fogyatkozó bácskai magyarokért imádkozzunk.
  5. Péntek Jézus Szíve ünnepe-templomunk búcsúja.
  6. Péter-Pál napja után, jövő vasárnap Péter-fillér gyűjtés a Szentatya számára.
  7. Tegnap mi is bekapcsolódtunk a közös szentségimádásba!
  8. Jól sikerült a cserkészies napközis tábor. Köszönet a segítőknek. Rövidesen kezdődnek a nyári hittantáborok. Imával kísérjük!
  9. Kántorunk betegállományban van. Segítő kántorunk, Mátyus Attila testvérünk, kedden trombózissal és tüdőembóliával a Dél-pesti kórház intenzívjére került! Az orgonát egy darabig nincs aki megszólaltassa.
  10. Köszönet mindazoknak, akik az úrnapi körmenetért szorgoskodtak!!