Hanganyagok

Lelkigyakorlat - Finta József:

Miserend és Urnatemető

GPS-be XXI. Kerület BÉKE TÉR-t kell betáplálni!

2018.ápr.22 - 29. Jó pásztor vasárnap

1. Ma az egyházmegye minden templomában az ezeréves bodajki kegyhely felújítására gyűjtünk. Adományainkat a középső perselybe tegyük. Szent Márk napja következik. Ma a 9-órai szentmisében szenteljük a búzát!
  2. Szerdán mondókára várjuk az édesanyákat.
  3. Csütörtökön a szentmise előtt hazánk sorsáért esdeklünk. Este a karitász gyűlése. A karitász férfi alsóneműt és zoknit kér.
  4. A hosszú hétvégén sok család elmegy, emiatt nem lesz bérmálási fölkészítő, de a jegyeseket várjuk.
  5. Szombaton megtartjuk a hittanokat.
  6. Jövő vasárnap este gitáros szentmise. Jövő vasárnap délelőtt az Etalon keresztény kiadó települ ki. Sokféle keresztény filmet és könyvet vehetünk. Így készüljünk.
  7. A hosszú hétvégén péntek estétől - vasárnap délig együtt lesznek a cserkészek. Szombaton a plébánia udvarán várjuk az érdeklődőket.
  8. A pesti belvárosi templomban ismét szakavatott vezetés. Ismertetőt a nagy perselyen találunk. Pénteken, szombaton és vasárnap Pest templomaiban adják elő Sillye Jenő Kristályóriás darabját. Aki teheti nézze meg.
  9. Urbán János testvérünk, a piaristák matek-fizika tanára Ericsson díjat kapott, gratulálunk!
  10. Az Új Ember több írását ajánljuk. Macron elnök katolikus vezetőkhöz intézett szavait.
  11. A boldoggá-avatásig minden szentmisében említjük Brenner János atyát.