Hanganyagok

Lelkigyakorlat - Finta József:

Miserend és Urnatemető

GPS-be XXI. Kerület BÉKE TÉR-t kell betáplálni!

Évközi 5. vasárnap 2019 febr. 10 - 17.

1. Ma cseréljük a rózsafüzér titkait. Az esti szentmise előtt énekeljük a lourdes-i zsoltárt. Estére jöjjünk vissza.
  2. Holnap este 18-kor a betegek miséje. Előtte, alatta gyóntatás! A végén gyertyás körmenet.
  3. Szerdán mondókára várjuk az édesanyákat.
  4. A csütörtöki szentségimádást a pápalátogatás sikeréért ajánljuk fel.
  5. Péntek este várjuk a bérmálkozókat. Szombaton várjuk a kis hittanosokat, de kiscserkész foglalkozás nem lesz. Szombat este minden fiatalt várunk a farsangra.
  6. Még kapható a piaristák elmélkedő könyve, és Prohászka püspök atya életrajza. Bácska - Báta - "Pápa" a három zarándoklatunk. Bátára előleggel jelent- kezzünk. A csíksomlyói misére tízezer forint előleget fizessünk.
  7. A kitett gyertyák megvásárolhatók. Gondoljunk a templom, az oltárok gyertyáira.
  8. Most már tudjuk, hogy három siheder gyújtotta föl a református kollégiumot. Vajon a mai engedékeny nevelésben hallották-e valaha a kötelesség és a felelősség szót? A számítógépeken sok élete van a szereplőknek, de a benn égett édesapának csak egy élete volt!
  9. Megjelent Dr. Tomka Ferenc könyve Ferenc pápa védelmében. Szégyenteljes, de a pápát támadó blog és honlap közül a legtöbb magyar! Amikor Tomka Ferenc könyve kapható lesz, minél többen szerezzék be!