Betöltés...

Plébánia számlaszáma:
Név: Budapest Csepel-Csillagtelep Rk. Plébánia
Bankszámlaszám: 11721026-20016715

Évközi 13.vasárnap 2020.június 28 - július 4.

1. Két nap és lezárul Jézus Szíve hónapja. Júliussal a Szent Vér hónapja kezdődik, a bátai kegyhelyre irányítja a figyelmünk.
  2. A héten lesz elsőcsütörtök, reggeltől szentségimádással. És újra jön az ELSŐPÉNTEK, a NEK kilenced hetedik alkalma. Bárki, bárhol nyaral, keressen templomot és előre tudja meg, mikor van szentmise!! Ping-pong bajnokság!
  3. Az urnatemetőt falbontás miatt, hétfőtől-csütörtökig nem látogathatjuk.
  4. Köszönetet mondunk a héten kapott adományokért. Köztük olyan is van, ami több mint egymillió Ft. Köszönetet mondunk annak az öt legénynek, akik egy napon át gallyaztak a plébánián, hogy száraz ágak ne zuhanjanak a parkoló autókra. Köszönetet mondunk az urnatemető körüli segítségért. A héten több szülő is jelezte, hogy gyermekeikre nagy hatással volt a cserké- szies tábor. Még egyszer köszönetet mondunk mindazoknak, akik segítették, támogatták a 33 gyermeket!
  5. Előre hirdetjük, hogy július második szombatján, este két fiatal add nálunk orgona hangversenyt.
  6. A bátai zarándoklatot október 17. szombatra tervezzük.