Miserend és Urnatemető

GPS-be XXI. Kerület BÉKE TÉR-t kell betáplálni!

2018.máj.20 - 27. Pünkösd

1. Pünkösd ünnepén szeretettel gondoljunk a csíksomlyói búcsúsokra! Pünkösd hétfőn Fehérvárra vár minket a püspök atya.
  2. Szerdán mondókára várjuk az édesanyákat.
  3. Csütörtökön a szentmise előtt hazánk sorsáért esdeklünk! Szentmise után a karitasz gyűlése.
  4. Péntek este várjuk a bérmálkozókat. Péntek este a budaörsi passió. Idén sokan megyünk. Még van néhány jegy amiért nem jött a gazdája! ELVIHETŐ!
  5. Jövő vasárnap Szentháromság ünnepe. Egyházmegyénk máriaremetei búcsúja. Egyben a hősök vasárnapja is. Jövő vasárnap este gitáros szentmise. Bemutatkoznak a gitáriskola növendékei is. szeretettel kérünk süteményt.
  6. Közelgő rendezvényeink miatt tíz nap múlva, május29. kedden este képviselő gyűlés.
    - ÚRNAPJA közeledik. A kislányokkal gyűjtsük a szirmokat. Úrnapja előestéjén - június 2.szombat - országos szentségimádás. Nálunk is.
    - Egyházközségi napunkat június második vasárnapján, június 10-én tartjuk. Írjuk be a naptárba.