Miserend és Urnatemető

GPS-be XXI. Kerület BÉKE TÉR-t kell betáplálni!

Advent 3. vasárnap 2019.dec.15 - 22.

1. Advent 3. vasárnapja az ÖRÖM vasárnapja, az Úr közelsége miatt.
    - Ma délután osztják szét a cserkészek a Betlehemi Lángot.
    - Ma este Karácsonyi koncert, alatta lehet szentgyónást végezni.
  2. Legyünk kitartóak a rorate szentmisék látogatásában!
  3. Kedden plébániánk cserkészei viszik be az Országházba a Betlehemi Lángot.
    - Kedden este Fehérváron Kaszap István ünnepi püspöki miséje.
  4. Szerdán mondókára várjuk az édesanyákat.
  5. Csütörtök reggel tartjuk a szentségimádási órát, este a felnőttek bibliaórája.
  6. Szombaton a rorate szentmise után kezdjük állítani a karácsonyfákat. Kérjük a férfiak segítségét.
    - Szombat este a cserkészek gyújtják meg a negyedik gyertyát az adventi koszorún.
  7. Karitászunk vasárnap és szerdán osztotta ki a sok munkával összegyűjtött, és becsomagolt élelmiszer adományt.
  8. Kapható a Kincses kalendárium, képes falinaptár, gyermeknaptár. Az egylapos naptárt vigyük el minden ismerősnek!
  9. Készüljünk a jövő évi Kongresszusra: nézzük a honlapját, jelentkezzünk önkéntesnek, áldozatosan fogadjunk vendégeket(!!), vegyünk részt a május 16-i eucharisztikus lelki napunkon.
  10. Egy hete új kis életet kaptunk: Papp Benjámin 3,8 kg/58 cm. Gondnokunk Ernő bácsi unokája. Isten éltesse! Hajnali szentmiséinken egy tíz éves kisfiú életéért imádkozunk! Az Arany János ("Kék iskola") tanulója.