Miserend és Urnatemető

GPS-be XXI. Kerület BÉKE TÉR-t kell betáplálni!

2017.nov.12 - 19. Évközi 32.vasárnap

1. Ma cseréljük a Rózsafűzér titkait.
  2. Szerdán mondókára várjuk az édesanyákat.
  3. A csütörtöki szentségimádásra minél többeket hívjunk.
  4. Péntek este várjuk a bérmálkozókat.
  5. Szombaton a hittanok és a kiscserkészfoglalkozás a szokott időben.
  6. Jövő vasárnap az egész országban karitász-gyűjtés, így készüljünk. Ugyancsak jövő vasárnap karitász vásár a hittantermekben. A vásárhoz még kérünk értékes tárgyakat. Karitász csoportunknak tartalmas lelki napja volt pénteken.
  7. Brenner János vértanú atyát jövő nyáron boldoggá avatják.
  8. Kovács Erika hitoktatónk, kórus-vezetőnk a kisgyermekekért végzett áldozatos munkájáért PRO CARITATE díjban részesítette Balogh Zoltán miniszter - gratulálunk!
  9. A bánsági zarándoklatról rövid ismertetőt találunk a középső perselynél. A sekrestyében még kapható a fatimai könyv.
  10. Imát kérünk Ágoston atyáért. Imát kérünk a koraszülött kisfiúért, aki szépen fejlődik.
  11. Kettő hét múlva szombaton egész napos plébániai lelkigyakorlat a kármelita Renátó atya vezetésével. Másokat is hívjunk.